Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Ranking lokat – Marzec 2015

Ranking lokat – Marzec 2015

Przed nami długo oczekiwane posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. W ciągu najbliższych dni zostanie ustalone czy konieczne jest obniżenie stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Na takie posunięcie rady wielu ekonomistów czeka już od zeszłego roku. Do tej pory, głównym powodem jaki oddalał obniżenie stóp były wahania złotego. Obecnie kurs jest stabilny i istnieje duże prawdopodobieństwo, że już w tym tygodniu przewidywania analityków spełnią się i stopy procentowe osiągną rekordowo niską wartość nawet 1,50%.

To informacje na jakie czekają również wszyscy oszczędzający i korzystający z lokat bankowych. Wraz z obniżeniem stóp procentowych banki ponownie dostosują swoje oferty. Wciąż jeszcze można skorzystać z usług, które oferują wyższe oprocentowanie i to być może ostatnia chwila na to by zdecydować czy Twoje oszczędności zamrozić w banku już teraz. Jeżeli zależy Ci na tym by zyskać jak najwięcej nie zwlekaj i jeszcze teraz skorzystaj z ofert, które mogą zapewnić Ci zysk wyższy o kilka procent w skali roku.

Obowiązujący ranking lokat

Jeżeli masz taką możliwość wybierz lokatę promocyjną. Dzięki niej Twoje oszczędności zwiększą swoją wartość nawet o 4,50% w skali roku. To doskonała oferta, biorąc pod uwagę, że lokaty dostępne dla standardowych użytkowników są oprocentowane znacznie niżej. Dlatego też mając wybór sprawdzaj wszystkie produkty oszczędnościowe.

Poniżej możesz porównać ranking lokat przygotowany na podstawie analizy dostępnych na rynku depozytów. Wybraliśmy wyłącznie najlepiej oprocentowane lokaty, które z pewnością przyniosą Ci dużo korzyści.

Instytucja Lokata Oprocentowanie Okres trwania umowy
Idea Bank Lokata Happy
  • 4,50%
  • 3 miesiące
Getin Bank Lokata na Start
  • 4,50%
  • 2 miesiące
Santander Consumer Bank Lokata Direct +
  • 4,10%
  • 1-36 miesiący

Pamiętaj

Lokata bankowa daje możliwość bezpiecznego ulokowania swoich oszczędności. Taka inwestycja jest gwarantowana i wraz z upływem terminu zapadalności depozytu otrzymasz cały kapitał wpłacony na rachunek bankowy oraz ustaloną kwotę odsetek. To właśnie bezpieczeństwo lokaty sprawia, że ten produkt cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Nawet teraz lokata może być zyskowna. Warto pamiętać, że obniżone oprocentowanie związane jest bezpośrednio z deflacją. Oznacza to, że wartość pieniędzy rośnie. W przeciwieństwie do inflacji, która powoduje, że gotówka traci swoją rzeczywistą wartość. Nawet niewielkie zyski mogą przyczynić się do tego, że Twój kapitał będzie się powiększać. Dla wszystkich oszczędzających sytuacja w której gotówka nie traci wartości pod wpływem inflacji to doskonała okazja do faktycznego powiększenia swoich oszczędności.

Aktualny ranking lokat

W przypadku zmiany oferty banków na stronie pojawi się aktualizacja rankingu lokat. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia na bieżąco wiadomości, które mogą mieć wpływ na atrakcyjność usług bankowych. Zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań by wszyscy mogli na naszym portalu bez trudu odnaleźć najnowsze informacje oraz zawsze aktualny ranking lokat bankowych.