Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Ranking lokat bankowych – grudniowe oferty

Ranking lokat bankowych – grudniowe oferty

Choć święta coraz bliżej nie każdy wiąże je z nadmiernymi wydatkami. Możesz bez trudu zaoszczędzić nawet w tym wyjątkowo trudnym okresie. Jeżeli posiadasz oszczędności nie zastanawiaj się długo i zabezpiecz je przed tym by właśnie teraz nie sięgnąć po nie bez wyraźnego celu. Nie daj się ponieść emocjom i poważnie zastanów się czy dla kilku dni przyjemności warto rezygnować z zabezpieczenia finansowego. Mając oszczędności, które są odpowiednio ulokowane masz ogromny komfort i przede wszystkim pewność, że w razie potrzeby nie zostaniesz pozbawiony środków finansowych. Istotne jest jednak to by systematycznie sprawdzać oferty, które gwarantują Ci nie tylko stałą wartość kapitału ale także umożliwiają jego zwiększenie.

Ranking lokat bankowych – warto skorzystać

Jesteś właśnie na etapie gdy Twoja lokata dobiega końca i zastanawiasz się jaka oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Aby Ci pomóc przygotowaliśmy ranking lokat bankowych, które aktualne są właśnie teraz w okresie przedświątecznym. Tym sposobem zapoznasz się z interesującymi ofertami i być może zdecydujesz się zamrozić środki na jednej z polecanych przez nas lokat bankowych.

Oprocentowanie Okres trwania umowy Oferta Bank
5,00% 3 miesiące Lokata Happy Idea Bank
4,50% 2 miesiące Lokata na Start Getin Online
4,00% 3 miesiące Smart Lokata BNP Paribas

Zarówno oferta Idea Banku oraz Getin Online należą do usług skierowanych do nowych usługobiorców instytucji. Wiąże się to w dużej mierze z tym, że obie propozycje określają bardzo dokładnie maksymalną kwotę możliwą do zdeponowania na lokacie i jest to kwota 10 000 złotych. Klienci którzy już wcześniej korzystali z jakiejkolwiek usługi Idea Banku lub Getin Banku nie mają możliwości złożenia wniosku o lokaty dla starterów, a usługi które są dla nich dostępne należą do tradycyjnych, stale obecnych w ofercie.

Lokata w BNP Paribas oferowana jest Klientom, którzy posiadają Konto Dobrze Dobrane, a także bezpłatne Konto Dobrze Oszczędnościowe. Klient może założyć nawet trzy Smart Lokaty, a kwota każdej z nich zdeponować od 1 000 do 500 000 złotych. Zatem łączna suma pieniędzy jaką można zamrozić na lokatach to nawet 1,5 mln złotych.

Jak zacząć oszczędzać?

Jeżeli gromadzisz swoje wolne środki ale jeszcze nie wybrałeś lub wybrałaś odpowiedniej lokaty, ten moment jest najlepszym by zdecydować się na atrakcyjnie oprocentowaną lokatę dla nowych konsumentów. Właśnie teraz po obniżeniu stóp procentowych produkty te znacznie zyskały, gdyż nie straciły na swojej wartości, w przeciwieństwie do lokat standardowych i długoterminowych.

Założenie lokaty, również objętej promocją, jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej. Podając przy tym wyłącznie swoje podstawowe dane. Po ich zatwierdzeniu możliwe jest przelanie pieniędzy na otworzony rachunek. Jest to łatwe, szybkie, bezpieczne i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Każdy zainteresowany z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni produkt, który będzie stanowił najlepszy z możliwych sposobów na zamrożenie gotówki.