Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Najlepsze lokaty w Toyota Banku.

Najlepsze lokaty w Toyota Banku.

Lokata Sprint i jej warianty.

Toyota Bank uważany jest za bank samochodowy, gdyż zajmuje się głównie kredytami samochodowymi. Można jednak w jego ofercie znaleźć propozycje lokat Bankowych. Toyota Bank na polskim rynku działa od 2000 roku. Należy on do niemieckiej spółki. Sprawdzimy kilka ofert lokat bankowych oferowanych przez ten bank. Wiele osób może się zdziwić jak ciekawe i co ważne opłacalne będą to oferty. Zaczniemy od Lokaty Sprint. Decydując się na założenie depozytu na okres 180 dni, zakres kwot jakie można wpłacić to przedział od 3 000 złotych do maksymalnie 18 000 złotych. Oprocentowanie jakie można uzyskać jest równe 2,5% w skali roku. Co ważne jeden klient może z takiej oferty skorzystać dziesięć razy. Jest to oferta skierowana dla osób, które już posiadają w banku konto osobiste lub je założą. Depozyt można założyć przez internet. Lokatę Sprint możemy założyć na okres 89 dni. Wpłacając na nią powiedzmy 7 000 złotych, bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości 1% w skali roku. Da nam to zysk netto w wysokości 12,44 złotych. Zakres kwot na lokacie sprint na 80 dni to przedział od 3 000 złotych do maksymalnie 7 000 złotych. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku pod warunkiem, że mają w tym banku konto. Lokatę można założyć online bez wychodzenia z domu. Konsekwencją jej zerwania jest całkowita utrata odsetek, które kapitalizowane są na koniec okresu. Maksymalnie jeden klient może założyć siedem takich lokat. Lokatę sprint można założyć nawet na okres trzech dni. Bank zaoferuje wówczas oprocentowanie w wysokości 0,3% w skali roku. Zysk netto od kwoty 10 000 złotych będzie niewielki, bo równy jedynie 0,20 złotych.

Lokata Plus w Toyota Banku.

Lokatę Plus możemy założyć na okres dwunastu miesięcy. Tutaj zakres kwot na lokacie to minimum 5 000 złotych, a oprocentowanie jakie oferuje bank wynosi 2,3% w skali roku. Tą lokatę również można założyć przez internet i skierowana jest do wszystkich klientów Toyota Banku, którzy posiadają w nim konto osobiste. Odsetki kapitalizowane są przez bank na koniec okresu trwania lokaty. W przypadku założenia depozytu na okres 3 miesięcy oprocentowanie będzie wynosiło 1,65% w skali roku. Od kwoty 10 000 złotych uda się zarobić 32,95 złotych. Lokata Plus na okres trzech miesięcy może mieć również wyższe oprocentowanie jakie wynosi 1,9% w skali roku. Zakładając lokatę na okres sześciu miesięcy bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości 1,8% w skali roku. Klienci, którzy założą lokatę plus na okres jednego miesiąca otrzymają oprocentowanie w wysokości 0,5% w skali roku. Od 10 000 złotych zarobią wówczas 3,33 złotych.

Lokata standardowa.

Toyota Bank ma w swojej ofercie również tradycyjne lokaty bankowe. Depozyt można założyć dysponują kwotą od 2 000 złotych. Bank przygotował ofertę zarówno dla stałych jak i nowych klientów, którzy nie muszą nawet posiadać w banku konta. Oprocentowanie jest stałe, odsetki są kapitalizowane na koniec okresu, a zerwanie lokaty przed czasem w konsekwencji skutkuje utratą części zgromadzonych odsetek. Wpłacając na okres trzech miesięcy, kwotę 10 000 złotych bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości 1,5% w skali roku. Zysk netto jaki uda się wypracować na takiej lokacie będzie równy 29,96 złotych. Zakładając lokatę standardową na jeden miesiąc z taką samą kwotą 10 000 złotych oprocentowanie będzie znacznie niższe i równe jedynie 0,5% w skali roku. Taka lokata da nam zarobić 3,33 złotych. Warto decydować się na założenie lokaty bankowej na dłuższy okres czasu, bo pozwoli nam to na osiągnięcie większego zysku.