Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Najlepsze lokaty w Raiffeisen Polbank.

Najlepsze lokaty w Raiffeisen Polbank.

Lokata mobilna w Raiffeisen Polbanku.

Jedną z ofert jakie znajdziemy w Raiffeisen Polbank jest propozycja lokaty mobilnej. Można ją założyć dysponując kwotą od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Oprocentowanie nominalne na lokacie na okres 3 miesięcy wynosi 2% w skali roku. Lokatę możemy założyć tylko raz i musimy posiadać w banku konto osobiste lub je założyć. Klienci cenią sobie w tej ofercie możliwość otwarcia lokaty przez aplikację mobilną. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania lokaty, a odsetki bank kapitalizuje na koniec tego okresu. Nasz wkład na lokatę objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Decydując się na założenie lokaty mobilnej na okres trzech miesięcy bank proponuje nam oprocentowanie w wysokości 1,9% w skali roku. Wpłacając na taką lokatę kwotę 10 000 złotych uda nam sie wypracować zysk netto w wysokości 37,95 złotych.

Lokata Lojalny Bank i e-lokata w Raiffeisen Polbank.

Lokata Lojalny Bank to propozycja skierowana przez bank do obecnych klientów, którzy mogą ją założyć w oddziale banku. Trzeba również posiadać w tym banku rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy. Depozyt możemy założyć od kwoty 3 000 złotych do maksymalnie 100 000 złotych. Kapitalizacja odsetek jest na koniec okresu. Sprawdźmy ile uda nam się zarobić na konkretnym przykładzie. Decydujemy się na założenie lokaty na okres trzech miesięcy z wpłatą równą 10 000 złotych. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć wynosi 1,6% w skali roku. Uda nam się wypracować zysk netto w wysokości 31,96 złotych. Jest to lokata jaką jeden klient może założyć tylko raz. Dla depozytu założonego na okres sześciu miesięcy oprocentowanie będzie wynosiło 1,6% w skali roku. e-Lokata to kolejna z lokat bankowych jakie oferuje nam Raiffeisen Polbank. Jest to depozyt jaki można założyć od 3 000 złotych i jakie bank kieruje zarówno do nowych jak i obecnych klientów, którzy muszą założyć w banku konto. Lokatę możemy założyć za pośrednictwem online lub poprzez aplikację mobilną. W przypadku założenia lokaty trzymiesięcznej z wpłatą w wysokości 10 000 złotych, oprocentowanie nominalne jakie zaproponuje nam bank będzie równe 1,4% w skali roku. Zysk netto jaki uda nam się wypracować będzie równy 27,96 złotych. Możemy założyć tylko jedną taką lokatę. Jeżeli zdecydujemy się założyć depozyt na okres sześciu miesięcy jego oprocentowanie będzie równe 1,5% w skali roku.

Lokata na start i lokata video w Raiffeisen Polbank.

Lokatę na Start jaką proponuje Raiffeisen Polbank można założyć od 3 000 złotych. Kwota maksymalna na lokacie to 500 000 złotych. Oferta została przygotowana przez bank dla nowych klientów, a sam depozyt można założyć jedynie w oddziale banku. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie w banku konta. Jeden klient może skorzystać z tej oferty tylko raz. Lokata na star jaką założymy na okres trzech miesięcy i wpłacimy na nią 10 000 złotych będzie oprocentowania na 2% w skali roku. Da nam to zysk netto w wysokości 39,95 złotych.

Lokata wideo w Raiffeisen Polbank.

Lokata wideo to depozyt jaki założymy dysponując kwotą od 3 000 złotych do 50 000 złotych. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci Raiffeisen Polbank, jeżeli posiadają w banku konto osobiste. Lokatę możemy założyć online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Decydując się na założenie lokaty video na okres trzech miesięcy z wpłatą 10 000 złotych, oprocentowanie nominalne jakie zaoferuje nam bank będzie równe 1,7% w skali roku. Na takiej lokacie uda nam się wypracować zysk netto w wysokości 33,95 złotych.