Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Najlepsze lokaty ranking na Styczeń 2015

Najlepsze lokaty ranking na Styczeń 2015

Wraz z Nowym Rokiem planujesz zadbać o swoje oszczędności? Szukasz produktu, który będzie odpowiedni do tego by ulokować swoje pieniądze? Najlepsze lokaty ranking na styczeń bieżącego roku pomoże Ci sprawdzić jakie oferty obecnie są najatrakcyjniejsze. Zanim zdecydujesz się na założenie depozytu zastanów się czego oczekujesz od produktu i w jaki sposób planujesz zarządzać oszczędnościami. Jeżeli chcesz w bezpieczny sposób ulokować swoje pieniądze i dodatkowo umożliwić powiększenie tego kapitału, lokata będzie atrakcyjnym rozwiązaniem.

Najlepsze lokaty – ranking wciąż bez większych zmian

Po zmianie stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego w ubiegłym roku nadal obserwujemy zmniejszone odsetki w przypadku lokat w standardowej ofercie. W ciągu ostatniego miesiąca nie zaszły pod tym względem żadne zmiany. Szczególnie ucierpiały produkty długoterminowe, które oferują nawet o 1,00% mniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. To duża różnica, która ma realny wpływ na wysokość przewidywanych odsetek. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób rezygnuje z tych produktów, szukając innego rozwiązania na najbliższe miesiące. Jeżeli zatem interesuje Cię odnalezienie oferty znacznie korzystniejszej sprawdź przygotowany na aktualny miesiąc ranking najlepszych lokat. W czołówce najlepiej oprocentowanych depozytów nadal pierwszeństwo mają usługi promocyjne. Zanim jednak ulokujesz na jednej z nich swoją gotówkę, dowiedz się czego możesz się podziewać.

Ranking lokat 2015

 

I. Lokata Happy – Idea Bank

Okres trwania lokaty Oprocentowanie Minimalna kwota Maksymalna kwota Warunki wobec usługobiorcy
3 miesiące 5,00% 1000,00 złotych 10000,00 złotych
  • Nowy Klient Idea Banku

II. Lokata na Start – Getin Online

Okres trwania lokaty Oprocentowanie Minimalna kwota Maksymalna kwota Warunki wobec usługobiorcy
2 miesiące 4,50% 500,00 złotych 10000,00 złotych
  • Nowy Klient Getin Banku

III. Lokata Bezkarna – BGŻ Optima

Okres trwania lokaty Oprocentowanie Minimalna kwota Maksymalna kwota Warunki wobec usługobiorcy
3 miesiące 4,00% 1000,00 złotych 20000,00 złotych
  • Nowy Klient BGŻ Optima
  • Konieczność założenia Konta Indywidualnego

Dobra lokata nie dla każdego?

Choć najlepsze lokaty w rankingu zdecydowanie ukazują, że to właśnie nowi Klienci banków są obecnie na najlepszej pozycji, także osoby, które już od dłuższego czasu korzystają z depozytów mogą z tego skorzystać. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z usług wyżej wymienionych instytucji nie musisz obawiać się, że otwarcie rachunku będzie na stałe wiązało Cię z bankiem. Nawet w przypadku lokat, które wymagają założenia rachunku osobistego po zakończeniu umowy możliwe jest zamknięcie konta bez żadnych konsekwencji. Gdy nie masz już możliwości by utworzyć lokatę na zasadzie nowego usługobiorcy, możesz poprosić o to m.in. najbliższą rodzinę. Uważnie obserwuj zmiany na rynku finansowym i sprawdzaj aktualne rankingi lokat, dzięki temu nie ominą Cię oferty promocyjne, które są ograniczone w czasie i zdecydowanie są w stanie powiększyć Twoje oszczędności.