Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Lokaty bankowe ranking listopadowych ofert 2014

Lokaty bankowe ranking listopadowych ofert 2014

Ochrona oszczędności to jeden z najważniejszych celów jaki łączy wszystkie osoby, które przekazują swoje pieniądze na depozyty bankowe. Jednak możemy także zadbać o to by powiększyć swój kapitał i to zdecydowanie powinno być najważniejszym czynnikiem, który będzie motywujący do zbierania i pogłębiania informacji dotyczących finansów, a w tym przede wszystkim aktualnych rankingów lokat.

Świadome oszczędzanie i inwestowanie może przynieść doskonałe efekty, nawet jeżeli pozornie nie otrzymujemy wysokich odsetek. To obecnie zasługa wciąż działającej na rynku deflacji, która w przeciwieństwie do inflacji zwiększa wartość gotówki. Oznacza to, że lokaty bankowe nie muszą obecnie gwarantować stałej wartości lokowanych pieniędzy, a wszystkie odsetki stanowią zysk jaki wypracowały nasze oszczędności. Zatem nawet niewysokie oprocentowanie staje się zyskowne i warto śledzić lokaty bankowe w rankingu, tak by móc wybierać najatrakcyjniejsze oferty.

Listopad – lokaty bankowe ranking najlepszych usług

Ranking lokat to łatwy i skuteczny sposób na sprawdzenie zmian jakie dotyczą zarówno lokat krótkoterminowych jak i długoterminowych. Z pewnością każdy oszczędzający ma już nawyk związany z przeglądaniem ofert lokat i analiza takiego porównania okazuje się zarówno bardzo pomocna jak i ekonomiczna pod względem oszczędności czasu.

Lokaty bankowe ranking listopadowych ofert bieżącego roku to niewątpliwie wciąż porównanie zdominowane przez oferty promocyjne. Po obniżeniu stóp procentowych są to nieliczne z usług, które wciąż przyciągają wielu zainteresowanych. Nie dzieje się tak bez powodu, mając możliwość uzyskania nawet dwukrotnie wyższych odsetek większość osób zdecyduje się na ulokowanie pieniędzy na krótszej, lecz bardziej opłacalnej lokacie.

Pomimo obniżenia stóp procentowych promocyjne oferty oszczędnościowe wciąż nie znikają z rynku i oczywistym jest to, że wciąż będą usługami, które są elementem przyciągającym nowych konsumentów do oddziałów banku. Jest to jednak doskonały sposób na to by wykorzystać tego typu lokaty nawet jeżeli nie jesteśmy początkującymi w dziedzinie oszczędzania. Jeżeli osobiście nie mamy możliwości skorzystać z ofert dla nowych klientów, możemy zainteresować tym współmałżonka lub osoby z rodziny, które zgodzą się założyć lokatę na swoje dane osobowe.

Oprocentowanie Szczegółowe informacje Nazwa banku i usługi
5,00%

Minimalna kwota lokaty to 1 000 złotych.

Maksymalna kwota na lokacie to 10 000 złotych.

Okres trwania umowy to 3 miesiące.

Oferta dostępna wyłącznie dla nowych klientów banku.

Bez konieczności otwierania konta w Idea Banku.

Łatwy dostęp poprzez bankowość internetową.

Idea Bank – Lokata Happy
5,00%

Lokata od 1 000 złotych.

Maksymalna kwota możliwa do zdeponowania na rachunku to 10 000 złotych.

Okres obowiązywania umowy to 2 miesiące.

Usługa dostępna online.

Bank wymaga założenia bezpłatnego konta osobistego.

Lokata skierowana do nowych klientów banku.

Meritum Bank – Lokata na Start
4,10%

Minimalna kwota wymagana do otworzenia lokaty to 5 000 złotych.

Bank nie ogranicza maksymalnej sumy możliwej do zdeponowania.

Usługa dostępna w standardowej ofercie banku, dla wszystkich klientów.

Możliwość założenia lokaty całkowicie online.

Okres trwania lokaty możliwy do dostosowania przez klienta, od 1 miesiąca do 24 miesięcy zamrożenia oszczędności.

Santander Consumer Bank – Lokata Direct Internet +

© 2016 Zarabiajnalokaciebankowej.com.pl