Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Kredyt gotówkowy w Plus Banku - Pięć gwiazdek.

Kredyt gotówkowy w Plus Banku - Pięć gwiazdek.

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Nie łatwo jest znaleźć ofertę kredytu gotówkowego, która pod każdym względem będzie dla nas dobrym rozwiązaniem. Jest to dosyć trudne i nie każdy wie w jaki sposób w ogóle szukać odpowiedniego dla siebie zobowiązania. Poszukiwania warto zacząć od internetowych rankingów, w których bardzo dokładnie można sprawdzić jakie są parametry danego kredytu. Można porównać kilka ofert ze sobą i wybrać tą, która będzie nas jak najmniej kosztowała.

Oferty kredytu gotówkowego w Plus Banku.

W ofercie Plus Banku można znaleźć bardzo ciekawą propozycję kredytu gotówkowego. Nosi on nazwę kredyt gotówkowy pięć gwiazdek. Sprawdźmy dokładniej warunki i parametry kredytu na konkretnym przykładzie. Nie ma ograniczeń wiekowych odnośnie tego kredytu. Wniosek możemy złożyć w oddziale bądź też przez telefon. Nie ma również obowiązku ubezpieczenia zobowiązania. Kwota minimalna kredytu to 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna jaką bank jest nam w stanie pożyczyć to 150 tysięcy złotych. Jedną z wad tej oferty jest bardzo wysoka prowizja za udzielenie kredytu, która może sięgać nawet do 25% kwoty jaka została nam przyznana. Za każdą zmianę warunków umowy, kredytobiorca musi zapłacić minimum 100 złotych. Za zmianę daty płatności poszczególnych rat zapłacimy 50 złotych. Za przejęcie naszego długu przez współwłaściciela zapłacimy dosyć sporo bo 250 złotych. Do wnioskowania o kredyt niezbędny jest dowód osobisty. We wniosku należy wskazać takie dane jak adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Do skorzystania z oferty niezbędny jest dokument, który potwierdza źródło dochodów oraz dokument, który potwierdzi zgłoszone zabezpieczenie kredytu. We wniosku kredytobiorca musi również wskazać jakie są jego dochody i wydatki, a także czy ma inne zobowiązania do spłacania, a także jaki majątek posiada.

Konkretny przykład kredytu gotówkowego w Plus Banku.

Dla przykładu sprawdzimy jak wygląda w praktyce ta oferta dla kredytu na kwotę 10 tysięcy złotych, spłacanego przez okres 48 miesięcy. RRSO ma wartość dla takiego zobowiązania w wysokości 17,73% w skali roku. Raty kredytu będą po 286 złotych, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości 3711 złotych. Dla maksymalnej kwoty kredyty wynoszącej 150 tysięcy złotych, parametry kredytowe będą nieco inne. Spłacając kredyt przez okres 120 miesięcy, bank wyliczy nam raty po około 2180 złotych. Całkowity koszt kredytu przy RRSO wynoszącym niecałe 13%, wyniesie około 111 tysięcy złotych. Jest to dosyć wysoka kwota.