Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Kredyt gotówkowy online.

Kredyt gotówkowy online.

Kredyt gotówkowy online to forma kredytu, który w całości jest dostępny przez internet. Aby otrzymać gotówkę nie trzeba wychodzić z domu do stacjonarnego oddziału banku, wystarczy mieć dostęp do internetu. Taka forma kredytu jest więc idealna dla osób, które cenią swój czas i nie chcą marnować go na załatwianie formalności w banku. Jest też doskonała dla osób, które z jakiegoś powodu po prostu nie mogą wyjść z domu. W dzisiejszych czasach kredyty online zyskują coraz większą popularność, a tym samym, zadowolonych klientów. Od czego zacząć aby uzyskać kredyt gotówkowy online?

Wymagane dokumenty.

Dokumenty, które należy przedstawić podczas ubiegania się o kredyt przez internet są podobne jak przy kredycie w placówce stacjonarnej. Po pierwsze, niezbędne będzie zaświadczenie lub oświadczenie (w zależności od banku) o zarobkach. Część banków akceptuje również wyciąg z rachunku bankowego na który wpłacane jest comiesięczne wynagrodzenie. Taki dokument przesyła się w formie skanu albo zdjęcia. Oprócz tego należy dokładnie wypełnić wniosek kredytowy. Po weryfikacji dokumentów w szybkim czasie otrzymamy odpowiedź z banku, czy udzielenie kredytu jest możliwe. Największe szanse na taki kredyt mamy w banku z którym już współpracujemy, czyli mamy w nim na przykład konto osobiste. Bank posiada nasze dane, szybko może sprawdzić jakim jesteśmy klientem i jeśli nie ma przeciwwskazań na pewno bez problemu otrzymamy kredyt.

Choć kredyt online jest coraz bardziej popularny, to w swojej ofercie posiada go zaledwie kilka banków. Na szczęście liczba ta wciąż wzrasta i z dużym prawdopodobieństwem w niedługim czasie każdy bank będzie posiadał ofertę kredytów online.

Jak podpisać umowę?

Kwestię podpisania umowy kredytowej banki rozwiązują na dwa sposoby. Pierwszy z nich to dostarczenie umowy przez kuriera, czyli kurier przywozi umowę pod drzwi naszego domu i po podpisaniu jej, dostarcza z powrotem do oddziału banku. Drugi sposób to wpłata tak zwanego przelewu weryfikacyjnego, w którego tytule składamy oświadczenie woli o przystąpieniu do umowy kredytowej. Jest on równoznaczny z akceptacją warunków umowy i jej podpisaniem.

Dla kogo kredyt online?

Kredyt bankowy online jest dostępny na takich samych zasadach jak kredyt w bankowych placówkach stacjonarnych. Mogą więc go zaciągnąć osoby pełnoletnie, które posiadają stały dochód i będą w stanie spłacać raty kredytu. Bank każdego klienta sprawdza w Biurze Informacji Kredytowej i na pewno nie wyrazi zgody na udzielenie kredytu nierzetelnym kredytobiorcą.