Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Kredyt gotówkowy 8 000 złotych na okres 48 miesięcy.

Kredyt gotówkowy 8 000 złotych na okres 48 miesięcy.

Kredyt na kwotę 8 000 złotych nie jest może bardzo wysokim zobowiązaniem i jego okres kredytowania nie musi być bardzo długi, ale takie pieniądze mogą nam się przydać na wiele różnych sposobów. Sprawdzimy oferty kredytu na 8 000 złotych, przy założeniu, że okres kredytowania będzie wynosił 48 miesięcy. Ofertami jakim się przyjrzymy bliżej będzie kredyt gotówkowy w mBanku, pożyczka gotówkowa w Banku Millennium, oraz mini ratka na dowolny cel oferowana przez Bank Polski. Sprawdzimy ile każdy z nich będzie kosztował i jakie są warunki jego otrzymania, na kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info możesz porównać wybrane oferty, i zdecydować się na tę najbardziej odpowiednią.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

Kredyt gotówkowy w mBanku można zaciągnąć na kwoty w przedziale od 500 złotych do maksymalnie 150.000 złotych. Okres kredytowania w ciągu którego możemy spłacić zobowiązanie to przedział od 3 do maksymalnie 120 miesięcy. Okres kredytowania jest bardzo długi dzięki czemu można spłacać zobowiązanie w takiej ilości rat aby było to dla kredytobiorcy jak najmniejszym obciążeniem. Oprocentowanie nominalne w tej ofercie równe jest 7,99% w skali roku, natomiast RRSO wynosi 16,46% w skali roku. Dla banku należy uiścić prowizję w wysokości 12,99% pożyczonej kwoty. Każda z 48 rat kredytu w wysokości 8 000 złotych będzie po 195 złotych. Kredyt będzie kosztował łącznie 2 412 złotych z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie w wysokości 1 373 złotych. Kredytobiorca, który ubiega się o przyznanie kredytu gotówkowego w tym banku musi dostarczyć oświadczenie o zarobkach. Bank jest otwarty na klienta, dlatego też umożliwia mu wcześniejsza spłatę zobowiązania jak również jest otwarty na ewentualne negocjacje wysokości oprocentowania zobowiązania.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Pożyczka gotówkowa jaką oferuje Bank Millennium oferuje kwoty w wysokości od 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank wynosi od 6 do nawet 108 miesięcy. Oprocentowanie nominalne oferowane przez bank jest rzędu 7,99% w skali roku. Prowizja dla banku za udzielenie kredytu gotówkowego stanowi 9,99% jego kwoty. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest natomiast w wysokości 14,38% w skali roku. Decydując się na zobowiązanie w ty banku przyjdzie nam wpłacać co miesiąc raty po 195 złotych każda. Całkowity koszt jaki poniesie kredytobiorca będzie w wysokości 2 172 złotych, z czego suma spłaconych odsetek będzie wynosiła 1 373 złote. Bank wymaga dostarczenia oświadczenia o zarobkach. Nie ma konieczności zakładania konta osobistego, aby móc skorzystać z oferty. Zobowiązanie można spłacić przed czasem na warunkach jakie ustali bank.

Mini ratka na dowolny cel w Banku Polskim.

Bank Polski oferuje klientom kredyt gotówkowy znany jako mini ratka na dowolny cel. zakres kwot w ramach tej oferty to przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 120 000 złotych z okresem kredytowania od 1 miesiąca do nawet 120 miesięcy. Oprocentowanie nominalne mini ratki na dowolny cel wynosi 8,99% w skali roku. Do kosztów związanych z kredytem należy doliczyć prowizję dla banku. Tutaj stanowi ona 4,99% pożyczonej nam kwoty. Oprocentowanie rzeczywiste wynosi tutaj 12,32% w skali roku. Biorąc kredyt gotówkowy w tym banku raty miesięczne będą po 199 złotych. Kredyt łącznie wygeneruje koszt całkowity w wysokości 1 954 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie w wysokości 1 555 złotych. Dostępne są w tej ofercie wakacje kredytowe co w znaczący sposób powiększa jej atrakcyjność. Dużą zaletą kredytu jest możliwość jego wcześniejszej spłaty jak również możliwość negocjowania z bankiem wysokości oprocentowania nominalnego.