Czy zyski z Twoich lokat są zadowalające?

Sprawdź ranking najlepszych lokat

Sprawdź to!
Lokaty bankowe - Moja-Skarbonka

Kredyt gotówkowy 150000 złotych na 120 miesięcy.

Kredyt gotówkowy 150000 złotych na 120 miesięcy.

Kwota kredytu 150 tysięcy złotych to już pokaźna suma i decyzja o kredycie powinna być w pełni przemyślana. Taką kwotę najczęściej rozkłada się na okres 120 miesięcy. Warto sprawdzić kilka różnych ofert zanim wybierzemy tą dla nas najlepszą. Sprawdźmy ofertę wypożyczki jaką znajdziemy w Eurobanku i pożyczkę 5% z gwarancją jaką oferuje nam Alior Bank.

Wypożyczka w Eurobanku .

Wypożyczka w Eurobanku jest bardzo ciekawą ofertą jaka najbardziej przypadnie do gustu tym osobom, które szukają niewielkiego kredytu przy jak najmniejszych kosztach. Z oferty można skorzystać decydując się na kredyt o krótkim okresie spłaty. Biorąc go na rok z całą pewnością możemy liczyć na znaczne obniżenie kosztów. To co wyróżnia tą ofertę na tle innych to brak oprocentowania nominalnego. Kosztem kredytu będzie jednak prowizja za udzielenie zadłużenia, której wysokość sięgnie 10,00% wartości pożyczki. Maksymalnie możemy pożyczyć w ramach wypożyczki kwotę 10 tysięcy złotych, na maksymalnie sześćdziesiąt równych rat. Oferta skierowana jest zarówno do wewnętrznych klientów Eurobanku jak i do osób, które do tej pory nie były zainteresowane ofertą tego banku. Kredytobiorca ma możliwość skorzystania z wakacji kredytowych już po roku od momentu zaciągnięcia kredytu. Przy kredycie na kwotę 150 tysięcy złotych bank zaproponuje nam RRSO na poziomie 1,94%. Biorąc kredyt na 120 miesięcy będzie nas on kosztował 15 tysięcy złotych. Zaletami kredytu jest bardzo szybki dostęp do pieniędzy, brak oprocentowania minimalnego, wakacje kredytowe i minimum formalności. Niska maksymalna kwota jaką można pożyczyć i wymóg potwierdzenia zatrudnienia i dochodów, to jedyne minusy tej oferty.

Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku .

Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku to również ciekawa oferta kredytu. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel i maksymalnie bank może nam pożyczyć kwotę dwustu tysięcy złotych z rozłożeniem na okres 120 miesięcy. Dzięki temu można dostosować usługę do swoich indywidualnych potrzeb. Pożyczka ma oprocentowanie nominalne w wysokości 5% w skali roku. Za udzielenie kredytu bank nie nalicza żadnej prowizji, ale trzeba liczyć się z opłatą przygotowawczą w wysokości 5%. Kredyt można spłacić przed terminem i to bez żadnych dodatkowych kosztów. Minimum formalności i wypłata środków w ciągu jednego dnia to z całą pewnością jedna z większych zalet tej oferty. Biorąc 150 tysięcy złotych na okres 120 miesięcy rzeczywista roczna stopa oprocentowania będzie wynosiła 5,12%. Kredyt będzie nas kosztował nieco prawie 41 tysięcy złotych.